Jesteśmy zgranym zespołem, który łączy pasję i doświadczenie w obszarach, które kochamy i w których się specjalizujemy.

 

Ja, Łukasz, zajmuję się fotografią, wideo, grafiką, tworzeniem stron internetowych, obsługą mediów społecznościowych oraz marketingiem. Czasami ogarniam zmywarkę, ale raczej trzeba mi o tym przypominać. Jestem chyba typowym artystą, który nie zwraca uwagi na przyziemne sprawy. Wolę oddawać się tworzeniu, kreowaniu, rozmyślaniu, a nie sprzątaniu. No, ale podobno rozwój odbywa się poza strefą komfortu.

 

Agnieszka, moja partnerka zarówno w życiu, jak i w biznesie, to specjalistka od organizacji. Zajmuje się profesjonalną koordynacją targów, eventów, szkoleń, konferencji i imprez integracyjnych dla firm, a także tego, czego w domu nie ogarniam. A że jest tego sporo, to mogę śmiało powiedzieć, że w jej przypadku słowo doświadczenie można powtarzać wielokrotnie. Jakoś się nie dziwię, że tak świetnie sobie radzi, skoro kierowała zespołami telemarketerów i handlowców, a że przy okazji rozwijała działy handlowe w obszarze reklamy internetowej i prasowej, to sporo się nauczyła w kontekście pracy z ludźmi. Agnieszka przez kilka lat organizowała targi i wystawy, a także realizowała zabudowy targowe w różnych miejscach świata.

 

Wspólnie tworzymy zespół, który łączą kreatywność, profesjonalizm, wspólne rachunki i niezwykle gadatliwy Tymon, nasz syn. Taki zestaw umiejętności i uwarunkowań, w połączeniu z tym, czego nauczyliśmy się jednocześnie prowadząc firmę i ogarniając zdalne nauczanie, pozwala nam z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że potrafimy kompleksowo obsłużyć każdego klienta.

 

Jeśli jeszcze tu jesteście, to zobaczcie niżej, w czym się specjalizujemy. I jeszcze jedno – wiele osób pyta nas, co oznacza 712. Moglibyśmy ściemniać, że jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 12 miesięcy w roku, ale po co. Prawda jest taka, że to data urodzin naszego Tymona, bez wątpienia naszego najlepszego dotychczas projektu 😉 

 

Łukasz

Pączkowski

Zakres działania

Fotografia

Wideo

Grafika

Strony www

Social media

Marketing

Agnieszka

Bielewska

Zakres działania

Zabudowy targowe

Eventy i imprezy

Targi i wystawy

Konferencje i szkolenia

Reklama i promocja

Gadżety firmowe

Łukasz Pączkowski

Fotografia / wideo / grafika / www / social media / marketing

Agnieszka Bielewska

reklama / promocja / Targi / eventy / wystawy / konferencje / szkolenia

Back To Top
Theme Mode