Łukasz

Łukasz Pączkowski

Pączkowski

Przygoda z fotografią towarzyszy mi już przez dwie dekady, a jej magia polega na tym, że w każdym zdjęciu staram się pokazać emocje, niezwykłe momenty i niecodzienne opowieści. Jestem specjalistą w dziedzinie fotografii reportażowej i sportowej, gdzie staram się uchwycić życie w jego najautentyczniejszej formie. Jednak moje serce należy do dzikiej przyrody, która stanowi dla mnie oazę spokoju i odskocznię od pędzącego świata.

 

Na swoją ścieżkę zawodową wyruszyłem zaraz po szkole średniej. Przez siedem lat byłem dziennikarzem i fotoreporterem, kształtującym treści dla lokalnych mediów oraz wpływającym na narrację społeczności. To były lata, w których słowo i obraz miały znaczenie.

 

Idąc ścieżką rozwoju w mediach, awansowałem i tym samym odpowiadałem za treści i rozwój blisko 20 tygodników lokalnych. Odpowiadałem też za rozwój informacyjnych serwisów internetowych dla tychże tygodników i ich lokalnych społeczności.

 

Kolejnym krokiem rozwoju była praca w firmie z sektora weterynaryjnego, w której przez sześć lat odpowiadałem za marketing i komunikację.

 

W międzyczasie poznałem wspaniałych ludzi, za sprawą których wciągnąłem się w świat motosportu i dzięki którym rozwijałem się w tej dziedzinie fotografii, a także stawiałem pierwsze kroki w wideofilmowaniu.

 

Możliwości eksperymentowania, zabawy obrazem, doświadczenie w kreowaniu treści, dały doskonały efekt i pole do popisu w rosnących w siłę social mediach.

 

Zdobyte w ten sposób doświadczenie i umiejętności zostały dostrzeżone przez prowadzących program telewizyjny o tematyce remontowej, dla których produkuję kanał na YouTube. Ponadto dołączyłem do ekipy realizującej dla telewizji jeden z sezonów programu.

 

Nieustannie rozwijając swoje horyzonty, od wielu lat zajmuję się także grafiką reklamową i kreacją stron internetowych.

Zakres działania

Fotografia

Wideo

Grafika

Strony www

Social media

Marketing

Back To Top
Theme Mode